İçeriğe geç

Neler Yapıyoruz?

Sektörün en deneyimli firmalarından biri olarak 1953’ten bu yana evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı ve eşya depolama faaliyeti yürütüyoruz. Mükemmeliyetçilik prensibiyle çıktığımız bu yolda, seneler içinde marka değerimizi yükselttik. 25’in üzerinde personel sayımız ve geniş araç filomuzla çalışmalarımızı sağlıyoruz.

Evden Eve Nakliyat

Her türlü evden eve nakliyat faaliyeti hizmet kapsamımızdadır. Müşterilerimize konut nakliyesi için parça eşya taşımacılığı, sanat eseri taşıma, yazlık eşya taşıma, villa taşıma, teçhizat taşıma, öğrenci eşyası taşıma gibi hizmetler sağlarız.

Ofis Taşımacılığı

Konutların yanı sıra şirketlere ve esnafa da nakliye hizmeti sunarız. Farklı ölçeklerdeki tüm şirketlere ofis taşımacılığı hizmetleri sağlıyoruz.Bunlar arasında fabrika taşımacılığı, fuar taşımacılığı, lojistik taşımacılığı, evrak taşıma örnek verilebilir

Eşya Depolama

Bir diğer faaliyet kolumuzu Çatalca eşya depolama oluşturuyor. Mülkünüz depolarımızda güvenli şartlarda uzun süre saklanır. Bu hizmetimiz; çeyiz depolama, parça eşya depolama, ofis depolama, arşiv depolama, kişisel depolamayı kapsıyor.

Çatalca Evden Eve Nakliyat

Sektörün lider markası olarak kurumsal nitelikte Çatalca evden eve nakliyat hizmeti gerçekleştiriyoruz.. Ücretsiz eksper desteği sağlayıp taşınmada gerekli olacak ambalaj, kolik ve araç tipi belirliyoruz. Hazırlıklarımız kusursuz olacak şekilde yapılıyor. Müşterilerimizin beklentilerini her zaman göz önünde bulunudurarak Ar-Ge çalışması yaparız.

Müşterilerimiz için fiyatların önemli bir tercih sebebi olduğunu biliyoruz. Çatalca evden eve nakliyat fiyatları eşyaların sayısına, ağırlığına ve hedefin uzaklığına göre belirlenir. Proresyonel taşıma hizmetini uygun fiyatlarla sunuyoruz. Tüm nakliye sürecimiz Çatalca ofis taşımacılığı için de geçerlidir.

Çatalca Eşya Depolama

Deneyimli bir  Çatalca eşya depolama şirketi olarak yüksek güvenlik önlemleri altında mülkünüzü muhafaza ederiz. Eşyalarınzı 7/24 kameralarla gözlenir. Özel şifreleme sistemli odalara sizden başka kimse girmez. Düzenli olarak depolarımızın temizlik, bakım ve havalandırması yapılır. Böcek ve haşerelere karşı ilaçlama hizmeti sağlarız. Yaz aylarında klimalarımız çalışır.

Eşyalarınız bize verdiğiniz şekilde yıpranmaksızın size teslim edilir. Mükemmel Çatalca eşya depolama hizmeti sunmamıza karşın cep yakmayan ücretler belirleriz. Üstelik cazip fiyatlarımızın yanı sıra başta kredi kartı kullanımı olmak çeşitli ödeme kolaylıkları da sağlıyoruz. Lütfen firmamızdan fiyat almadan kesin karar vermeyiniz. Her bütçeye uyacak şekilde fiyat politikası uyguluyoruz.

Bize Ulaşın

Çatalca Pro Nakliyat hizmetlerini deneyimlemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.